Povodom nastupajućeg Kurban-bajrama, upućujemo srdačne čestitke svim građanima islamske vjeroispovijesti, uz iskrene želje da ove mubarek dane provedu u miru, zdravlju i radosti, u krugu svojih najmilijih.
Bajram je podsjetnik na važnost međusobnog poštovanja, solidarnosti i spremnosti da činimo dobro. To su vrijednosti koje nas ujedinjuju – humanost, saosjećanje i uzajamno poštovanje.
Bajram šerif mubarek olsun!
PREDSJEDAVAJUĆA OV
Aida Bašić
OPĆINSKI NAČELNIK
Maid Suljaković
