U petak, 20. juna 2025. godine, s početkom u 14:00 sati, u Velikoj sali Gradskog vijeća Visoko bit će održana deveta redovna sjednica. Vijećnici će razmatrati nekoliko ključnih tačaka dnevnog reda, uključujući prijedloge izmjena programa kapitalnih ulaganja za ovu godinu, odluku o organizaciji i sigurnosti saobraćaja, te privremeno imenovanje Upravnog odbora JU Dom zdravlja Visoko.
Pred vijećnicima će se naći i prijedlozi akata iz imovinsko-pravne oblasti, kao što su saglasnost na korištenje kasarne Vratnica i prihvatanje poklona nekretnine u KO Grajani. Na kraju sjednice predviđena su i vijećnička pitanja i inicijative.
